niedziela, 5 maja 2013

Początek początków :)


Cześć ! :) 

Jak zwykle na sam początek nie mam pomysłu co w ogóle mogłabym napisać  ale początki są zawsze trudne, chociaż blogerką już byłam 'za małolata' , ale kieeedy to było :) 

Może się przedstawię jeszcze, Aneta jestem - miło mi, ale każdy mówi do mnie Skarpecia [i różne tego słowa odmiany typu Skarpet, Skarpetczyk , Skarpeciak itd :)] 


Mam tyle pomysłów o czym bym chciała prowadzić bloga, że będzie zapewne on o wszystkim :) zależy od dnia i nastroju :) 

Nooo i najgorsze jest to, że w ogóle na razie się nie łapie na tym portalu.. Zawsze miałam bloga na blog.onet.pl , no ale tam też już się wiele pozmieniało :) Nauczę się z pewnością :) Hm. Na dziś to tyle, jakoś muszę sobie 'udekorowac' wygląd, a na koniec powitalnej notki dodam swoje zdjęcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz